Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHIÚstav analytické chemie → Kontakty
iduzel: 12063
idvazba: 14308
šablona: stranka_ikona
čas: 29.9.2022 15:29:23
verze: 5160
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 12063
idvazba: 14308
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'uanlch.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/kontakty'
iduzel: 12063
path: 8548/10022/10023/10026/12063
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

Vedoucí ústavu:       doc. Ing. Bohumil Dolenský, Ph.D.
tel.: 220 444 110
email: Bohumil.Dolensky@vscht.cz

Tajemník a zástupce vedoucího ústavu:

doc. Ing. Kamil Záruba, Ph.D.

tel.: 220 444 084
email: Kamil.Zaruba@vscht.cz

Zástupkyně tajemníka ústavu: Ing. Magda Vosmanská, CSc.
tel.: 220 443 719
email: Magda.Vosmanska@vscht.cz

Sekretariát: Bc. Pavla Pouzarová 
tel.: 220 444 044
fax.: 220 444 352
email:

Pavla.Pouzarova@vscht.cz

Studijní záležitosti: Dita Egertová
tel.: 220 444 043
email: Dita.Egertova@vscht.cz
úřední hodiny po - pá        9:30 – 11:30    po, út, čt  14:00 – 15:00

Hospodář: Petr Beneš
tel.: 220 444 058
fax.: 220 444 058
email: Petrik.Benes@vscht.cz

Kontakty na ostatní pracovníky našeho ústavu naleznete v telefonním seznamu.

Adresa:
Ústav analytické chemie
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Technická 5
166 28   Praha 6 - Dejvice

Aktualizováno: 2.9.2022 14:48, Autor: Dita Egertová

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi