Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHIÚstav analytické chemie → Kontakty
iduzel: 12063
idvazba: 14308
šablona: stranka_ikona
čas: 5.8.2020 20:38:44
verze: 4671
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

Vedoucí ústavu:       prof. Ing. Vladimír Setnička, Ph.D.
tel.: 220 445 015
fax.: 220 444 352
email: Vladimir.Setnicka@vscht.cz

Tajemník a zástupce vedoucího ústavu:

doc. Ing. Kamil Záruba, Ph.D.

tel.: 220 444 084
fax.: 220 444 299
email: Kamil.Zaruba@vscht.cz

Zástupkyně tajemníka ústavu: Ing. Magda Vosmanská, CSc
tel.: 220 443 719
email: Magda.Vosmanska@vscht.cz

Sekretariát: Bc. Pavla Pouzarová  (mateřská dovolená)
  zastupuje Ing. Kateřina Luková
tel.: 220 444 044
fax.: 220 444 352
email:

Pavla.Pouzarova@vscht.cz

Studijní záležitosti: Dita Egertová
tel.: 220 444 043
email: Dita.Egertova@vscht.cz
úřední hodiny po - pá        9:30 – 11:30     14:00 - 15:00

Hospodář: Petr Beneš
tel.: 220 444 058
fax.: 220 444 058
email: Petrik.Benes@vscht.cz

Kontakty na ostatní pracovníky našeho ústavu naleznete v telefonním seznamu.

Adresa:
Ústav analytické chemie
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Technická 5
166 28   Praha 6 - Dejvice

Aktualizováno: 19.5.2020 10:53, Autor: Dita Egertová

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi